Корпус замку USK 85*45 триригельний призначений для установки на вхідні двері.
Комплектується зворотньою планкою.
Конструктивною особливістю замку є те, що він має додаткові отвори під стяжки для ручок.
Це дуже важливо при встановленні даного замка на двері, де є необхідність кріпити ручки на розетці не на саморізи, а на стяжки. Якщо цей замок встановлюється разом із ручками на планці, це не важливо.
Міжосьова відстань - 85 мм
Дармас - 45 мм
Колір: PB - золото
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 109 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Квадратна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318 ₴



