
Замок врізний з ручками USK 55*55 Чорно/мідний
460 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 760-82-48
Замок врізний USK 55*55 може встановлюватися на вхідні металічні та дерев'яні двері, ворота, хвіртки і т.д.
У комплект входить Замок врізний USK 55*55 та Ручки на планці 55мм.
Корпус замку 55*55 - односпрямований дверний замок, виконаний зі сталі, колір - Нікель. Має 1 ригель. Сумісний з циліндрами EURO DIN стандарту.
Закривання замка за допомогою дверного циліндра на два повні обороти.
Міжосьова відстань: 55 мм
Back Set замку: 55мм.
Вихід замкового ригеля: 20 мм.
Дверні замки 55*55 - універсальні для всіх типів дверей: ліві, праві.
Ручка на планці 55мм.
Розмір планки: 230*45мм
Довжина ручки - 117мм
Матеріал ручки: алюмінієвий сплав
Матеріал планки: сталь
Колір: чорно/мідний
Порошкове фарбування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | USK |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | Нікель полірований |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 55 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | стандартний, ключовий (механічний), врізний, Ключовий |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стяжка в зборі | Да |
| Наявність замка | Да |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Колір | Сірий |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Покриття | Фарба |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Призначення ручки | Дверна |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 230 мм |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Спосіб встановлення | Врізний |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
- Ціна: 460 ₴




